ua en ru

ГПУ за тиждень спіймала на хабарі 19 чиновників, - Лисенко

ГПУ за тиждень спіймала на хабарі 19 чиновників, - Лисенко Фото: Андрій Лисенко (youtube.com24 Канал)

У ГПУ розповіли про діяльність за період з 7 по 13 лютого

Генеральна прокуратура України (ГПУ) за період з 7 по 13 лютого повернула у державну та комунальну власність землі, майно та грошові кошти на загальну суму понад 74 млн гривень. Про це йдеться в щотижневому звіті, який оприлюднив речник ГПУ Андрій Лисенко Facebook.

"Сьогодні маємо підсумки діяльності за період з 7 по 13 лютого. За цей час у власність держави, державних чи комунальних підприємств і територіальних громад було повернуто або припинено незаконне використання понад 154 га земель вартістю понад 4,3 млн грн", - повідомив Лисенко.

Він уточнив, що дані результати отримані від прокуратури Київської, Херсонської і Черкаської областей, і вони вже підкріплені рішеннями судів.

"Крім того, завдяки прокуратурам Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей, а також Військовій прокуратурі Південного регіону та м. Києва в судах були прийняті рішення про повернення державі та територіальним громадам майна і коштів на суму майже 70 млн грн", - інформує речник ГПУ.

"Окремо робимо акцент на роботі органів прокуратури, спрямованій на викриття корупційних злочинів серед посадових осіб державних органів влади, місцевого самоврядування, а також підприємств державної та комунальної форм власності. З 7 по 13 лютого прокуратурами різних областей спільно з іншими правоохоронними органами було викрито і зафіксовано 19 фактів одержання неправомірної вигоди чиновниками різного рівня", - повідомив Лисенко.

За цими фактами ведуться слідчі дії, оголошуються підозри і приймаються рішення про обрання запобіжного заходу. Розмір хабарів в рамках розслідування зазначених справ коливається від 5 тис. грн до 15 тис доларів США.

Інфографіка ГПУ (facebook.com/lysenko.andrii)

ГПУ за тиждень спіймала на хабарі 19 чиновників, - Лисенко