ДП "Артемсіль" збільшило обсяги експорту в ЄС в 3 рази

ДП "Артемсіль" збільшило обсяги експорту в ЄС в 3 рази
Фото: "Артемсіль" здобуло майже 900 тис. т солі

Також підприємство зберегло обсяги видобутку солі на рівні 2014 р

Державне підприємство "Артемсіль" у І півріччі 2015 р. збільшило обсяги експорту продукції в країни Європейського союзу в три рази (на 200%) порівняно з аналогічним періодом минулого року і зберегло обсяги видобутку солі на рівні 2014 р. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Згідно з повідомленням, за результатами першого півріччя 2015 р. підприємство здобуло майже 900 тис. т солі.

"Цих результатів вдалося досягти, незважаючи на близьке розташування до лінії фронту, втрату найбільших ринків збуту солі і проблеми з логістикою", - відзначають в прес-службі.

Також згідно з повідомленням, в 2015 р. ДП "Артемсіль" зміцнило свої позиції на експортних ринках і збільшило поставки в країни ЄС втричі. Істотно збільшився експорт у Польщу - на 85 %, Сербії - на 22%, Прибалтики - на 17%.

Крім того, комерційна служба підприємства "Артемсіль" за цей час реалізувала контракти на постачання солі для промислової переробки на великі хімічні заводи Угорщини. Найближчим часом планується збільшення поставок соляної продукції ДП "Артемсіль" в Болгарії, Словенії, Чорногорії, Чехії, Словаччини.

При цьому як повідомляється, у зв'язку з втратою найбільших споживчих ринків харчової солі (Російська Федерація, тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей, Крим), підприємство не реалізувало понад 100 тис. т (близько 40%) харчової солі в першому півріччі 2015 р., що складає менше 4% від загального обсягу реалізації.

ДП "Артемсіль" розташоване в м. Соледар Донецької області, у прифронтовій зоні.

Зазначимо, що наприкінці 2014 р. тимчасовим керівником підприємства був призначений Денис Фоменко.

Нагадаємо, Кабмін передав "Артемсіль" від Мінап в Мінінфраструктури.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся