ru ua

Держава спрямує 200 млн гривень на заходи за програмою "Теплі кредити", - Зубко

Держава спрямує 200 млн гривень на заходи за програмою "Теплі кредити", - Зубко Фото: утеплення будинків (facebook.com/Vinnytsia)

Фінансову підтримку готова надати низка банків

До запуску Фонду енергоефективності ОСББ можуть отримати фінансову допомогу на заходи по енергозбереженню за програмою "Теплі кредити". На це наразі передбачено 200 мільйонів гривень. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній раді заявив віце-прем`єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає кореспондент РБК-Україна.

"До того часу, як буде введено Фонд в запуск, ми розробили програму по теплих кредитах і з цієї програми 200 мільйонів гривень спрямовується саме на підтримку і впровадження енергоефективних заходів по багатоповерховому сектору, по ОСББ", - заявив Зубко.

За його словами, до запуску Фонду енергоефективності фінансову підтримку ОСББ на заходи по енергоефективності готові надавати Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк та Приватбанк.

Віце-прем`єр зазначив, що цього тижня відбулася імплементація нормативних актів, які дозволяють запустити роботу Фонду енергоефективності і почати відбір наглядової ради. Своєю чергою, наглядова рада згодом відбиратиме технічну і фінансову дирекцію Фонду.

Нагадаємо, у грудні 2017 року українці отримали майже 120 млн компенсації за "теплі кредити".