У Держслужбі зайнятості заявили про зменшення числа безробітних

У Держслужбі зайнятості заявили про зменшення числа безробітних
Фото: Валерій Ярошенко (facebook.com/zaniatist)

Кількість безробітних в Україні скоротилася на 9%

Кількість безробітних в Україні станом на 1 січня 2018 року, у порівнянні з відповідною датою 2017 року, скоротилася на 9%. Про це під час прес-конференції розповів в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, повідомляє прес-служба відомства.

"Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості реформується. Так у 2017 році ми розпочали процес реорганізації центрів зайнятості і продовжимо його і у цьому році. Досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності державної служби зайнятості. Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 січня 2018 року, у порівнянні з відповідною датою 2017 року, скоротилася на 9%  (на 36 тис.) та становила 354 тисячі", - сказав він.

Як повідомляється, протягом 2017 року Державна служба зайнятості оперувала майже 1 мільйоном вакансій та працевлаштувала майже 800 тисяч безробітних.

Також глава відомства повідомив про збільшення на 11%  кількості роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованих територіях Донбасу загострюється проблема безробіття

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся