Держказначейство спрямувало 37,6 млн грн на добудову шахти "Нововолинська" Волинської області

Державна казначейська служба України відкрито та спрямовано бюджетні асигнування на добудову I черги шахти № 10 "Нововолинська" Волинської області в розмірі 37,6 млн грн.

Державна казначейська служба України відкрито та спрямовано бюджетні асигнування на добудову I черги шахти № 10 "Нововолинська" Волинської області в розмірі 37,6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

При цьому повідомляється, що 16 жовтня 2014 р. до Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області надано документи для реєстрації бюджетних та бюджетних фінансових зобов'язань, що дозволило органу казначейства здійснити оплату всіх наданих платіжних доручень на суму 24,8 млн грн.

Кошти виділені згідно з внесеними змінами до закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік", якими збільшено бюджетні призначення Міністерству енергетики та вугільної промисловості України за бюджетною програмою 1101200 "Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств" на суму 180 млн грн, в тому числі на добудову I черги шахти № 10 "Нововолинська" Волинської області на суму 100,0 млн грн.

Нагадаємо, 2 листопаді 2014 р. Кабінет міністрів України затвердив скоригований титул будівництва шахти № 10 "Нововолинська" на загальну вартість 2,1 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся