Госінвестпроект: В Україні буде створена біржа проектів

П'ятниця 13 липня 2012 13:16

В Україні буде створена біржа проектів. Агентство національних інвестицій розробляє проект біржі проектів- реєстр регіональних проектів, які потенційно можуть зацікавити інвесторів. Про це в рамках VIII українського муніципального форуму заявив директор департаменту закордонних інвестицій та міжнародного співробітництва Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Ігор Жовква, передає кореспондент РБК-Україна.

"Агентство займається не тільки національними проектами, а й проектами, меншими за масштабом. Ті проекти, які на сьогоднішній день є в містах і областях, вони "мертві" і не працюють. Для того, щоб інвестор зрозумів, що це за проектиі що в них можна вкладати, для цього потрібно такий проект ідентифікувати, тому буде створено перелік таких проектів, які є на сьогоднішній день і після його створення буде у відкритому доступі", - сказав Жовква.

Він додав, що "проект біржі проектів офіційно буде представлений восени цього року".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся