Держгірпромнагляд розпочинає 25 серпня додаткову перевірку стану пило-газового режиму та провітрювання всіх вугільних шахт.

Понеділок 24 серпня 2009 14:13
У зв'язку з аварією на шахті ім. Кірова ДП "Макіїввугілля" завтра, 25 серпня, Держгірпромнагляд розпочинає додаткову перевірку стану пило-газового режиму та провітрювання всіх вугільних шахт. Про це повідомляє Інформаційний центр Держгірпромнагляду. Керівників територіальних управлінь по Донецькій, Луганській та Львівській областях зобов'язано особливу увагу приділити перевірці підготовленості шахт до реверсування вентиляційного струменя. У разі виявлення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці інспектори зупинятимуть роботи. Крім того, сьогодні наглядовці Донецького гірничого округу розпочали всебічну перевірку стану промислової безпеки та охорони праці на вугільних шахтах Державного підприємства "Макіїввугілля". Нагадаємо, вчора на шахті ім. Кірова в результаті вибуху метано-повітряної суміші восьмеро гірників загинули. За інформацією МНС України, 13 гірників госпіталізували. Теруправління Держгірпромнагляду по Донецькій обл. повідомило про те, що 2 гірників знаходяться у реанімації. На момент аварії в шахті перебував 141 чоловік.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся