Держгірпромнагляд України з початку 2012 р. заборонив експлуатацію 180 атракціонів

Неділя 13 травня 2012 14:36

В Україні з початку 2012 р. заборонено експлуатацію 180 атракціонів. Про це повідомив заступник голови Держгірпромнагляду Степан Дунас, доповідаючи про результати перевірок атракціонної техніки в Україні з початку цього року, передає прес-служба відомства.

Зокрема, за його словами, було обстежено 808 атракціонів, виявлено близько 1,2 тис. порушень вимог безпеки під час їх експлуатації. Заборонено роботу 180 атракціонів, накладено штрафів на 88 осіб, які допустили порушення.

Як ідеться в повідомленні, результати цьогорічних перевірок засвідчили підвищення рівня свідомості власників атракціонів та виконання ними вимог нормативно-правових актів. Так, спостерігається тенденція зниження кількості виявлених порушень (на 20%) та зупинок атракціонів (на 50%). Майже відсутні випадки введення в експлуатацію атракціонної техніки без відповідного технічного огляду (випробувань) та актів обстеження їх технічного стану. Не зафіксовано випадків, коли небезпечні зони не огороджені, або їх межі не позначені.

"Повторюються порушення, коли не навчений з питань охорони праці персонал обслуговує атракціони; ремонтні служби не укомплектовані фахівцями; власники не мають необхідної технічної документації заводів - виробників (паспортів, положення з експлуатації); є випадки експлуатації атракціонів без проведення щоденного огляду оператором", - повідомляють у прес-службі.

Перевірки атракціонів в Україні тривають.

Нагадаємо, 11 квітня повідомлялося, що прокуратура Києва з метою попередження випадків травматизму та недопущення введення в експлуатацію об'єктів, що перебувають в неналежному технічному стані, організувала перевірку атракціонів, дитячих гральних майданчиків у Києві.

Відзначимо, найбільша кількість атракціонів в Україні експлуатується в Криму - 192, в Донецькій області - 129, у Київській області - 53.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся