ru ua

Держгеонадра виставили на сьомий аукціон ділянки за 230 тис. грн

Держгеонадра виставили на сьомий аукціон ділянки за 230 тис. грн Фото: Олег Кирилюк (прес-служба)

Аукціон призначено на 30 вересня

Державна служба геології та надр на сьомий електронний аукціон в "ProZorro.Продажі", намічений на 30 вересня, виставила спеціальні дозволи на користування чотирма ділянками з підземними водами, пісками, базальтом, піщано-гравійної сумішшю в Хмельницькій, Львівській, Тернопільській і Рівненській областях. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

Так, зі стартовою ціною в 140 тыс. грн. на аукціон виставлено спецдозвіл на користування Підволочиської площею з покладами підземних вод (Тернопільська область). Згідно з документацією в системі "ProZorro.Продажі".

Зі стартовою ціною в 72 тыс. грн до аукціону представлено ділянку Урочище Глибоч з підземними водами (Львівська область). З ціною в 15 тыс. грн на аукціон виставлено ділянку Берестовецька-2 з покладами базальтів і піску (Рівненська область). Каштанівську ділянку з покладами піщаної-гравійної суміші (Хмельницька область) виставлено за 5 тыс. грн.

Держгеонадра виставили на сьомий аукціон ділянки за 230 тис. грн

"Загальна вартість за стартову ціну ділянок в 4 областях становить більше 230 тыс. грн. Сподіваюся, сума буде більше. Всі надходження від продажів прав на користування надрами надійдуть до держбюджету країни". - підкреслив Голова геологічної служби Олег Кирилюк.

За словами Кирилюка прийом пропозицій до сьомого електронного аукціону здійснюється з 12 серпня по 29 вересня (до 18:00).

Як повідомлялося раніше, з 24 жовтня 2018 року набрав чинності тимчасовий порядок реалізації проекту по впровадженню електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Згідно з ним, продаж ліцензій здійснюється виключно через електронні торги. На початку грудня минулого року Держгеонадр виставили на електронні нафтогазові аукціони, призначені на 6 березня 2019 року, перші 10 спецдозволів.