ua en ru

Держдумі РФ пропонують заснувати 7 жовтня "День ввічливих людей" в честь окупантів Криму

У Держдумі Російської Федерації запропонували заснувати 7 жовтня "День ввічливих людей" в честь військових без розпізнавальних знаків, які з'явилися в Криму напередодні так званого "референдуму".

У Держдумі Російської Федерації запропонували заснувати 7 жовтня "День ввічливих людей" в честь військових без розпізнавальних знаків, які з'явилися в Криму напередодні так званого "референдуму". Відповідну поправку до закону найближчим часом внесуть на розгляд російського парламенту, передає газета "Известия".

У Держдумі запропонували заснувати 7 жовтня "День ввічливих людей" в честь півроку з дня проведення так званого "референдуму" у Криму. Відповідну поправку до закону "Про дні військової слави і пам'ятні дати" підготував і найближчим часом внесе на розгляд парламенту депутат Держдуми, член комітету з оборони, лідер Російської партії пенсіонерів за справедливість Ігор Зотов. Як пишуть "Известия", за словами Зотова, ця ініціатива виникла після численних звернень громадян із вдячністю на адресу "ввічливих людей", які зіграли ключову роль в історичних подіях Кримської весни 2014 р.".

"Упевнений, що нова пам'ятна дата "День ввічливих людей" стане ще одним вектором збереження і розширення російського миру, сприятиме вихованню у підростаючого покоління духу патріотизму", - додав він.

Підтримали цю пропозицію і в комітеті Держдуми з оборони. Депутат від "Єдиної Росії" Віктор Водолацький зазначив, що бренд "Ввічливі люди" - це "потужний стимулятор військово-патріотичного виховання", і на ньому необхідно продовжити роботу з молодими.

Нагадаємо, в кінці лютого 2014 р. на території Криму з'явилися військові без розпізнавальних знаків, яких в Україні прозвали "зеленими чоловічками". Спочатку російські власті відмовлялися визнавати, що це військові РФ, однак у квітні Президент Росії Володимир Путін вперше заявив, що "зелені чоловічки" були російськими військовослужбовцями. У Росії їх продовжують називати "ввічливими людьми".