Держборг США вперше перевищив 20 трлн доларів

Держборг США вперше перевищив 20 трлн доларів
Фото: США (flickr.com Federalreserve)

Державний борг США досяг рекордної позначки

Державний борг США 8 вересня вперше в історії країни перевищив 20 трильйонів доларів. Про це пише американська газета Washington Examiner.

У той же день президент Дональд Трамп підписав законопроект про тимчасове підвищення стелі державного боргу країни та вирішенні необмежених федеральних позик.

Наголошується, що з середини березня стелю держборгу був заморожений приблизно на рівні 19,84 трлн доларів, і департамент казначейства був змушений застосовувати "надзвичайні заходи", щоб запобігти запозичення з такого рівня.

Згідно з даними, опублікованими 11 вересня, загальний державний борг США підскочив на 318 млрд доларів і зараз становить 20,162 трлн доларів.

Нагадаємо, 6 вересня президент США Дональд Трамп дав згоду на тимчасове підвищення стелі держборгу країни до 15 грудня.

Трамп дав Згоду за умови, що одночасно буде прийнятий пакет федеральної фінансової допомоги постраждалим від урагану "Харві". І президент, і конгрес хочуть "уникнути дефолту в грудні і будуть працювати разом з багатьох питань".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся