Держдепартамент США: У Лівії необхідно забезпечити загальнонаціональне примирення

НовиниПолітика    26.08.2011 - 01:48

Необхідно забезпечити загальнонаціональне примирення в Лівії, заявила керівник прес-служби Державного департаменту США Вікторія Нуланд за підсумками засідання контактної групи з Лівії та органу лівійських бунтівників - "Перехідної національної ради". За її словами, учасники зустрічі в Стамбулі прийшли до висновку, що необхідно зробити законний перехід влади з дотриманням прав людини, передає CNN.

Контактна група впевнена, що цей перехід повинен бути здійснений громадянами Лівії, однак при тісному контакті з міжнародним співтовариством, додала представник зовнішньополітичного відомства США.

На зустрічі також було піднято питання про заморожені активи глави Джамахірії Муаммара Каддафі. На думку учасників засідання, необхідно прискорити процес їх розморожування. Пізніше стало відомо, що США домовилися з Південною Африкою про розморожування 1,5 млрд дол. активів Каддафі. Контактна група пообіцяла надати фінансову підтримку новим владі країни.

Нагадаємо, в Стамбулі були присутні учасники від 28 країн, а також представники Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, НАТО, Африканського Союзу, Організації ісламська конференція, Ліги Арабських Держав і Ради співробітництва арабських держав Перської затоки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top