Держдеп США звинуватив Росію в недотриманні мінських угод

НовиниПолітика    13.02.2018 - 16:44
Фото: Хізер Нойерт (U. S. Department of State)
Фото: Хізер Нойерт (U. S. Department of State)

Санкції залишаться в силі до тих пір, поки РФ не буде дотримуватися угод

Сполучені Штати Америки принципово вважають, що Росія не виконує взяті на себе зобов'язання в рамках мінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це йдеться в поширеній у вівторок заяві керівника прес-служби Держдепартаменту Хізер Нойерт, пов'язаних з третьої річниці підписання "Мінська".

Згідно заяви Держдепу, санкції проти РФ будуть залишатися в силі до тих пір, поки вони не будуть дотримуватися угод.

"У тісній співпраці з Францією і Німеччиною Сполучені Штати продовжують закликати російський уряд припинити свою агресію в Україні. Сполучені Штати користуються цією можливістю, щоб підтвердити, що наші санкції будуть зберігатися до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов'язання по Мінським угодами. Наші окремі санкції, пов'язані з Кримом, залишаться в силі до тих пір, поки Росія не поверне півострів в Україні", - йдеться в заяві.

Крім того, в Держдепі підкреслили, що Росія заперечує свою участь у війні на Донбасі.

"Росія як і раніше заперечує свою безпосередню участь, у той час як під керівництвом Росії сили залякують і заперечують безпечний доступ до неозброєних спостерігачів ОБСЄ і пригнічують роботу незалежних ЗМІ та громадянського суспільства", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що на війні на окупованому Донбасі після підписання мінських угод було вбито 824 людини.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top