Державіаслужба відкликала сертифікати аеропорти Донецька, Луганська та Маріуполя

Четвер 19 червня 2014 20:51
Державна авіаційна служба України відкликала сертифікати аеропорти Донецька, Луганська та Маріуполя.

Державна авіаційна служба України відкликала сертифікати аеропорти Донецька, Луганська та Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Державна авіаційна служба України у зв'язку з напруженою ситуацією на сході країни, з-за неможливості забезпечення безпеки авіапасажирів і повного контролю над усіма технологічними процесами відкликала сертифікати експлуатантів у трьох аеропортів: з 3 червня - Донецького, з 11 червня - Луганського, з 19 червня - Маріупольського. До цього часу ці аеропорти закривалися відповідними нотами", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим в Державіаслужбі відзначили, що простір для польотів над Донбасом відкрито.

"Украерорух" цілком забезпечує безпеку повітряного руху над цією територією України. Обмеження для руху повітряних суден є лише в прикордонній зоні - 100 км уздовж кордонів до 7,9 тис. метрів від поверхні землі - польоти заборонені", - підкреслили у відомстві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся