Місто-господар Євробачення-2017 визначать за "кілька днів або тижнів", - НТКУ

НовиниСуспільство    25.08.2016 - 18:35
Фото: підготовка до проведення міжнародного пісенного конкурсу Eurovision 2017 в Україні продовжується (Hochu.ua)
Фото: підготовка до проведення міжнародного пісенного конкурсу Eurovision 2017 в Україні продовжується (Hochu.ua)

Як уточнює телеканал "UA: Перший", за право провести конкурс Eurovision змагаються міста Київ, Дніпро і Одеса

Організаційний комітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 у ході робочого засідання в четвер 25 серпня не прийняв рішення про вибір місця проведення міжнародного пісенного конкурсу. Про це сьогодні повідомили у прес-службі телеканалу "UA:Перший" (Національна телекомпанія України).

Як наголошується, в даний час за право провести Євробачення-2017 змагаються міста Київ, Дніпро і Одеса.

Члени Оргкомітету, зваживши всі три пропозиції, відзначили "істотні недоліки" Києва і Одеси поряд з їхніми ж "очевидними перевагами".

В результаті робоча група оргкомітету взяла тайм-аут для заврешенія підготовчих робіт.


"Оргкомітет міг би назвати місто-господаря сьогодні, а потім вже покласти всю відповідальність на цей же місто, типу" запропонували - виконуйте ". Але це неправильно - ми ж проводимо цей конкурс разом, усією Україною, і якщо робимо вибір, відповідати за нього повинні теж усією країною - і перед Європейською мовною спілкою, і перед учасниками "Євробачення", і перед фанами, які приїдуть до нас ", - заявив генеральний директор НТКУ (замовник-організатор конкурсу в Україні, - ред.) Зураб Аласанія.

За його словами, оргкомітет відклав рішення "ще на трохи".

"Бо краще затримати оголошення переможця відбору, ніж потім не знати, як вирішувати купу проблем з організації. Так, серед трьох претендентів два міста вирвалися вперед - Київ і Одеса, і у них чимало переваг. Але є і недоліки, до того ж істотних, і від того, які рішення цих недоліків будуть запропоновані, і буде залежати, хто проведе конкурс. Робоча група Оргкомітету буде уточнювати всі питання, допрацьовувати прогалини разом з містами, і, сподіваюся, вже зовсім скоро ми дізнаємося, де пройде Євробачення. Думаю, зважений вибір важливіше за кілька днів або тижнів очікування", - підсумував Аласанія.

Нагадаємо, національний відбір на Євробачення-2017 стартує 1 вересня в Україні.

On Top