За рік 39 тис. жителів Житомирської області скористалися сервісом "Особистий кабінет"

НовиниЕнергетика    07.11.2016 - 14:14
За рік 39 тис. жителів Житомира скористалися сервісом "Особистий кабінет"
За рік 39 тис. жителів Житомира скористалися сервісом "Особистий кабінет"

5 листопада 2015 року для споживачів Житомирської області на сайті 104.ua запрацював онлайн-сервіс "Особистий кабінет". За рік його роботу оцінили 38,7 тис. споживачів регіону, повідомляє прес-служба компанії "Житомиргаз".

З появою сервісу клієнти компанії можуть внести покази лічильника газу; перевірити стан свого особового рахунку; дізнатися свій тариф та ціну природного газу; стежити за хронологією показань лічильника; завантажити рахунок; дізнатися, розмір субсидії або пільги; заплатити за спожитий газ.

Крім того, до кінця листопада в "Особистому кабінеті" є можливість платити за газ без банківської комісії.

"Переважна більшість споживачів газу реєструється на сайті саме для передачі показань лічильника. За жовтень через Особистий кабінет "Житомиргаз" прийняв 40% від загальної кількості даних лічильників газу. Особистий кабінет зараз – найпопулярніший серед зовнішніх каналів комунікації. На другому місці – телефон, на третьому – короткий смс-номер 7104", – зазначає начальник управління клієнтського сервісу "Житомиргазу" Сергій Пікуль.

У цілому ж з початку року споживачі природного газу Житомирської області отримали 327 тис. інформаційно-консультаційних послуг, скориставшись безкоштовними сервісами "Житомиргазу".

On Top