Лідери країн ЄС обговорять продовження санкцій проти Росії на саміті в жовтні

НовиниПолітика    26.09.2016 - 17:45
Фото: ЄС на саміті обговорить можливе продовження санкцій проти Росії
Фото: ЄС на саміті обговорить можливе продовження санкцій проти Росії

Серед країн ЄС є бажаючі пом'якшити санкції проти РФ

Лідери країн Європейського союзу обговорять питання продовження санкцій проти Росії на саміті 20 і 21 жовтня 2016 року. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зокрема, лідери піднімуть питання про те, як можна поліпшити взаємодію з Москвою в рамках санаційного режиму.

"Продовжувати розширювати санкції буде неймовірно важко. Але це може бути зроблено, якщо основні скептики переконаються, що в політиці ЄС по відношенню до Росії є й інші елементи, а не тільки санкції", - розповіло агентству джерело в Євросоюзі.

Крім того, за словами іншого джерела, є бажаючі пом'якшити санкції проти РФ.

"Будуть ті, хто захоче знизити планку для Росії, дати сигнал, що як тільки Москва зробить крок назустріч, то ЄС захоче декілька нормалізувати ситуацію", - зазначив співрозмовник.

Джерело агентства також додало, що перевага прихильників такої позиції в тому, що для вирішення питань санкцій потрібно одностайна думка.

"Але ніхто не хоче одноосібно блокувати (розширення санкцій. - ред.). Все було б інакше, якби кілька прихильників цієї позиції виступили разом", - підкреслив співрозмовник.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Україна розраховує на підтримку Європейського парламенту щодо збереження санкцій відносно Російської Федерації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top