Голови ОДА не зможуть мати більше п'яти заступників

НовиниПолітика    29.01.2016 - 02:00
Фото: голови ОДА не зможуть мати більше п'яти заступників
Фото: голови ОДА не зможуть мати більше п'яти заступників

У Кабміні визначили кількість посад заступників голів ОДА

Кабінет міністрів України визначив кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій. Про це йдеться в постанові №29 від 20 січня 2016 року.

"Головам місцевих державних адміністрацій при вирішенні питань, пов'язаних з призначенням на посади їх заступників, виходити з того, що кількість таких посад не може перевищувати п'яти одиниць - у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській, Херсонській обласних державних адміністраціях", - йдеться в постанові українського уряду

Наголошується, що таке обмеження включає також першого заступника та заступника голови - керівника апарату.

В обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, може бути не більше чотирьох заступників.

Також, двома заступниками обмежені районні та районні у містах Києві і Севастополі державні адміністрації, включаючи першого заступника голови.

Нагадаємо, 28 січня на сесії Київської обласної ради більшістю голосів прийнято звернення до президента України Петра Порошенка і депутатам Верховної Ради, в якому йдеться про необхідність внесення змін у Конституцію в частині призначення голів місцевих державних адміністрацій шляхом проведення прямих виборів губернаторів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
КМДА попереджає про ожеледицю на дорогах 29 січня Рада планує уточнити перелік документів, що підтверджують громадянство України
On Top