ua ru

Глави МЗС країн ЄС не змінять політику щодо РФ, доки не будуть виконані мінські домовленості, - Могеріні

Глави МЗС країн ЄС не змінять політику щодо РФ, доки не будуть виконані мінські домовленості, - Могеріні Джерело фото:twitter.com/InfoResist

Глави міністерств закордонних справ країн Європейського союзу не змінять своєї політики до Росії доки не будуть виконуватися мінські домовленості. Про це заявила верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні сьогодні під час брифінгу за результатами засідання глав МЗС країн ЄС.

"Ми піднімали багато питань, які стосувалися взаємин ЄС та Росії, і наразі ми не можемо сказати, що є якісь зміни у нашій стратегії щодо Росії. Ми єдині у нашому погляді на взаємини ЄС та Росі. Я думаю, що Росія може бути трохи засмучена тим , що ми настільки єдині. Наші взаємини з РФ зміняться тільки якщо всі умови мінських домовленостей будуть виконуватися, тоді як наразі ситуація, не те що не надихає, а дуже сильно засмучує . Ми також єдині і у питанні підтримки України, та наших інших східних партнерів", - заявила Могеріні.

Вона ще раз підкреслила, що країни ЄС єдині у питанні санкцій щодо Росії і не визнають анексії Росією Криму.

Нагадаємо, глави МЗС країн ЄС сьогодні не приймали рішення про санкції проти РФ.