ua en ru

Головною темою зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" стане питання безпеки на Донбасі

23:00 02.03.2016 Ср
1 мин
Також планується досягти домовленості щодо допуску ОБСЄ на всю окуповану територію
Головною темою зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" стане питання безпеки на Донбасі Фото: директор департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв

Ключове обговорення на зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" у Парижі 3 березня стосуватиметься питань безпеки на Донбасі. Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв.

"Головна увага на переговорах у "нормандському форматі" міністрів закордонних справ буде приділена саме питанням безпеки. Треба досягти таких домовленостей, щоб режим припинення вогню був справжнім, а не гібридним, щоб доступ спостережної місії ОБСЄ був повноцінним, а не гібридним (як ми знаємо, СММ не має доступу до всієї території ОРДЛО)", - наголосив Макеєв.

Нагадаємо, тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася про заборону навчань зі стріляниною на лінії розмежування.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: