Головою Ради Криму обраний Володимир Константинов

Сьогодні, 19 вересня 2014 р. на першій сесії самопроголошеного "Державної ради Республіки Крим" головою Ради обраний Володимир Константинов (від фракції "Єдина Росія").

Сьогодні, 19 вересня 2014 р. на першій сесії самопроголошеного "Державної ради Республіки Крим" головою Ради обраний Володимир Константинов (від фракції "Єдина Росія"). Кандидатуру Константинова одноголосно підтримали 75 депутатів, повідомляє прес-служба ради.

Процедура обрання проходила шляхом таємного голосування.

При цьому його першим заступником обраний Костянтин Бахарєв, заступниками - Ремзі Ільясов і Андрій Козенко (всі - фракція "Єдина Росія").

Зазначимо, що в неділю, 14 вересня 2014 р., пройшли так звані вибори в місцеві ради Криму і Севастополя. При цьому українська влада, ЄС і США не визнають результати цих виборів.

Нагадаємо, 18 березня Президент Росії Володимир Путін, самопроголошений спікер самопроголошеного Державної ради Криму Володимир Константинов, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, а також самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий підписали договір про входження Криму та Севастополя до складу Росії у формі нових суб'єктів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся