Головою ради директорів "Газпрому" переобраний Віктор Зубков

Головою ради директорів ВАТ "Газпром" знову обраний Віктор Зубков. Про це повідомив представник "Газпрому" Сергій Купріянов з посиланням на рішення ради директорів, засідання якої відбулося після затвердження її складу на річних зборах акціонерів.

До червня 2012 р. Зубков обіймав посаду першого віце-прем ' єра РФ. В даний час він є спеціальним представником Президента РФ по взаємодії з Форуму країн - експортерів газу (ФКЕГ). Зубков вперше обійняв посаду голови ради директорів "Газпрому" ще в 2008 р., змінивши Дмитра Медведєва, який вийшов з ради директорів у зв'язку з обранням Президентом Росії.

У свою чергу, заступником голови ради директорів знову був обраний глава "Газпрому" Олексій Міллер.

"Газпром" - газотранспортна і газодобувна монополія РФ. Статутний капітал концерну становить 118 млрд 367 млн 564,5 тис. руб. Він розділений на 23 млрд 673 млн 512,9 тис. звичайних акцій номіналом 5 крб. Більше 50% акцій "Газпрому" належать державі. За міжнародними стандартами PRMS доведені і ймовірні запаси вуглеводнів групи "Газпром" оцінені в 28,7 млрд т умовного палива, їх вартість - в 269,6 млрд дол. У 2011 р. "Газпром" збільшив видобуток газу на 1% - до 513 млрд куб. м, експорт в далеке зарубіжжя - на 8,1% - до 150 млрд. Чистий прибуток "Газпрому" за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) за 2011 р. виріс порівняно з попереднім роком на 34,5% і склав 1 трлн 342 млрд руб. (45 млрд 692 млн дол.).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся