Головним військовим прокурором України призначений Анатолій Матіос

У структурі Генеральної прокуратури утворено Головну військову прокуратуру та введено посаду заступника генерального прокурора - головного військового прокурора, на яку призначений Анатолій Матіос.

У структурі Генеральної прокуратури утворено Головну військову прокуратуру та введено посаду заступника генерального прокурора - головного військового прокурора, на яку призначений Анатолій Матіос. Про це сьогодні на брифінгу повідомив генпрокурор України Віталій Ярема, передає прес-служба відомства.

За його словами, на виконання положень закону України "Про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" вже ліквідовано Головне управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням закону у воєнній сфері, а також скорочено посаду заступника генерального прокурора - начальника цього управління.

"Ліквідовано чотири прокуратури регіонів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та 29 підпорядкованих їм прокуратур. Натомість утворено три військові прокуратури на правах обласних - Центрального, Південного та Західного регіону, а також 29 військових прокуратур гарнізонів на правах міських", - повідомив Ярема.

Генпрокурор також зазначив, що військовим прокурором Центрального регіону призначено Юрія Війтєва, військовим прокурором Південного регіону - Павла Богуцького, а Миколу Лисого - військовим прокурором Західного регіону України.

Він додав, що також створено чотири військові прокуратури на правах районних, які працюватимуть безпосередньо в зоні антитерористичної операції, та управління нагляду за додержанням законів об'єднаними силами АТО у складі прокуратури Південного регіону України.

Нагадаємо, 14 серпня 2014 р. Верховна Рада України підтримала в першому читанні і в цілому законопроект № 4446а "Про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" щодо створення військових прокуратур". 22 серпня Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся