ru ua

Глава УГКЦ вважає, що християнам в Україні потрібно досягти того розуміння, яке є між православними і католиками на глобальному рівні

Християнам в Україні потрібно досягти того розуміння, яке є між православними і католиками на глобальному рівні. Таку думку висловив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук під час круглого столу: "Україна в православно-католицькому діалозі", передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми повинні в Україні сьогодні досягти на місці тих згод, які досягнуті вже в глобальному католицько-православному діалозі. Тут у нас в Україні іноді просто не знають, навіть священики. Так багато доброго зроблено, а ми це повинні тільки прийняти, впровадити це в життя наших громад і Церков. Тоді думаю, що ми вже дуже багато між собою зробимо, не будуть перехрещувати православних католиків і навпаки, не буде інших дискусій про істинність тієї чи іншої Церкви, а все це скарб, багаж, який вже є між православними і католиками, може бути скарбом також і християн в Україні", - зазначив Блаженніший Святослав.

Він також нагадав, що в рамках глобального православно-католицького діалогу раніше була досягнута домовленість про взаємне визнання таїнств.