ua en ru

Глава Міненерго пообіцяв вирішити проблему з відключенням енергоблоку Запорізької АЕС у найближчі дні

Глава Міненерго пообіцяв вирішити проблему з відключенням енергоблоку Запорізької АЕС у найближчі дні Джерело фото:politdengi.com.ua

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин пообіцяв вирішити проблему з відключенням енергоблоку №6 Запорізької атомної електростанції в найближчі кілька днів. Про це він заявив під час доповіді Президенту України Петра Порошенка, передає прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко заслухав доповідь Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина про вихід з ладу 6-го енергоблоку Запорізької атомної електростанції у зв'язку з пошкодженням трансформатора. За словами Володимира Демчишина, це - технічна проблема, яка буде вирішена протягом кількох днів", - йдеться в повідомленні.

Президент підкреслив, що він чекає від уряду і Міненерго відновлення повноцінної роботи Запорізької АЕС і швидких і ефективних дій по відновленню енергопостачання для населення і промислових підприємств.

Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, 05:59 енергоблок №6 Запорізької АЕС був відключений від мережі дією захисту від внутрішніх пошкоджень генератора.