Глава Mail.ru Group планує об'єднати "Однокласники" і "ВКонтакті"

Четвер 21 квітня 2011 10:01

Глава Mail.ru Group Дмитро Гришин офіційно визнав, що холдинг вважає за доцільне об'єднати належні йому соціальні мережі "Однокласники" і "ВКонтакті", пише газета РБК daily.
"Об'єднання було б доцільно, враховуючи конкуренцію, що посилюється між російськими мережами та міжнародними майданчиками", - сказав Д.Гришин на конференції "Російський інтернет-форум". Mail.ru Group повністю контролює "Однокласники" і володіє 32,5% акцій "ВКонтакті", також у неї є соцсервіс "Мій Мир", інтегрований в портал Mail.ru. Джерело, близьке до холдингу, говорить, що у Mail.ru Group є опціон на збільшення частки в акціонерному капіталі "ВКонтакті" до 40% і "холдинг має намір реалізувати його".
Засновник "ВКонтакті" П.Дуров проти об'єднання двох мереж. За інформацією РБК daily, П.Дуров і його партнер В'ячеслав Міріашвілі (за неофіційними даними, у нього близько 20% акцій соцмережі) самі готові викупити частку Mail.ru Group.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся