Голова Луганської ОДА не бачить передумов для соціальної напруги в області

Голова Луганської обласної державної адміністрації Михайло Болотських не бачить передумов для соціальної напруги в області.

Голова Луганської обласної державної адміністрації Михайло Болотських не бачить передумов для соціальної напруги в області. Про він заявив сьогодні під час апаратної наради, передає прес-служба Луганської ОДА.

"На сьогодні серйозних передумов для соціальної напруги на Луганщині немає: заробітна плата працівникам бюджетної сфери, а також соціальні і пенсійні виплати відбуваються за графіком", - зазначив Болотських.

Крім того, він зазначив, що особлива увага приділяється питанню забезпечення військових частин, розташованих на території Луганської області поблизу російсько-українського кордону.

"Керівник кожної території нашої області, на якій розташована військова частина або прикордонний загін, повинен відвідати місце дислокації військових і особисто проконтролювати, щоб їх потреби були забезпечені", - заявив Болотських.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся