Глава Європарламенту закликав відобразити спроби Путіна розколоти Європу

НовиниПолітика    18.03.2015 - 17:41

Голова Європейського парламенту Мартін Шульц закликав європейців до єдності і спільної позиції стосовно Президента Росії Володимира Путіна. Про це він заявив в інтерв'ю Die Zeit, повідомляє Deutsche Welle.

"Ми повинні використовувати всі засоби, щоб відобразити спроби Путіна розколоти ЄС і чинити на нього вплив зсередини", - заявив Шульц.

Зокрема, великим зовнішньополітичним досягненням він назвав спільну позицію Євросоюзу в питанні санкцій проти Росії, яка, за його словами, стає все більш непередбачуваною.

"Тим не менш, російська пропаганда, здається, вже досягла успіху у відношенні частини європейців", - зазначив далі один з провідних представників німецьких соціал-демократів.

В якості прикладу він назвав французьку правоэкстремистскую партію "Національний фронт", яка одержує кредити від російських банків, а також "деяких прем'єр-міністрів, більш чи менш відкрито обхаживающих Путіна".

Одночасно Шульц підкреслив необхідність відновлення партнерських відносин з Росією. "Євросоюз, має мирних, стабільних сусідів, значно сильніше, ніж Євросоюз, оточений перебувають у перманентній кризі сусідами", - зазначив глава Європарламенту.

Нагадаємо, Президент США Барак Обама вважає за необхідне зберегти санкції щодо Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top