Глава АМКУ Терентьєв розповів про пріоритети роботи відомства

Понеділок 25 травня 2015 14:57
Глава АМКУ Терентьєв розповів про пріоритети роботи відомства
Фото: Юрій Терентьєв

Терентьєв назвав три основні вектори діяльності АМКУ

Голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв розповів про пріоритети роботи відомства. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Безумовно, першим пріоритетом АМКУ є, як це визначено законом, сприяння розвитку конкуренції. На мій погляд, одним з пріоритетів нашої діяльності є розробка програм розвитку конкуренції разом з іншими урядовими органами для того, щоб система змінювалася, і змінювалися ці проблеми, які створюють наслідки, з якими ми часто змушені боротися. Другий великий блок - це розвиток права. У нас є очікування суспільства та очікування юридичної суспільства, бізнесу щодо розвитку конкурентного права...це питання наближення нашого законодавства і практики застосування права до стандартів ЄС в багатьох питаннях, це питання прозорості визначення штрафів, це питання прозорості критеріїв концентрації, це питання взагалі прозорості діяльності АМКУ", - сказав Терентьєв.

Також, за словами голови АМКУ, пріоритетним є питання правозастосовчої діяльності.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що демонополізації енергетичного сектору держави буде одним з основних завдань Антимонопольного комітету України.

Яценюк також доручив Терентьєву визначитися з низкою справ, які він завершить протягом 3 місяців.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся