ua en ru

ГІС заарештувала рахунки "Укргазбанку"

ГІС заарештувала рахунки "Укргазбанку" Фото: ГІС заарештувала рахунки "Укргазбанку"

Арешт накладений у рамках примусового стягнення заборгованості

Державна виконавча служба 29 липня 2016 року наклала арешт на рахунки державного АБ "Укргазбанк". Про це повідомляє прес-служба банку.

Як йдеться у повідомленні, рахунки арештовані за наказом Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ "Укрконцепт". Прес-служба банку заявляє, що станом на 30 липня банком не отримано ні постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду оскаржено банком в касаційній інстанції.


Крім того, з метою попередження незаконного стягнення грошових коштів, "Укргазбанком" 29 липня були подані скарги до Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби та направлено клопотання про відкликання платіжних вимог і відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду.

Оскільки 94,94% статутного капіталу банку належить державі, а Постановою Кабінету міністрів № 83 від 04.03.2015 АБ банк віднесений до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, така неправомірна спроба заволодіння коштами фінустанови завдає істотної шкоди інтересам держави. Відповідні заяви направлені керівництвом "Укргазбанку" в правоохоронні органи України.

Як стверджує прес-служба, такого роду дії були ініційовані недобросовісними позичальниками і спрямовані на зрив поточної роботи банку по поверненню проблемної заборгованості.

Як повідомлялося, банк Арбузова встиг перевести на "Укргазбанк" проблемний борг на 67 млн гривень.