ru ua

ДФС заарештувала близько 2 млрд гривень майна "Укргазвидобування"

ДФС заарештувала близько 2 млрд гривень майна "Укргазвидобування" Фото: Прохоренко заявив про арешт близько 2 млрд грн майна "Украгздобычи"

Це свіжий приклад неефективності та корумпованості попередніх керівників "Укргазвидобування"

Державна фіскальна служба заарештувала 1 млрд 802 млн гривень майна ПАТ "Укргазвидобування" в рахунок несплаченої ренти операторів спільної діяльності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління "Укргазвидобування" Олег Прохоренко.

Він зазначив, що тепер всім стане ясно, чому в лютому 2016 року "Укргазвидобування" подало в суд на розрив договорів спільної діяльності.


"1 млрд 802 мільйонів гривень - свіжий приклад неефективності та корумпованості попередніх керівників "Укргазвидобування". Їх крадіжки наздоганяють нас і через рік після початку трансформації УГВ ("Укргазвидобування", - ред.) з годівниці на сучасний видобувний бізнес", - заявив Прохоренко.

За його словами, це всього лише трохи менше річного бюджету такого українського міста як Черкаси.

"Якою квітучою і багатою могла б бути Україна. Достатньо було б просто не красти", - підкреслив голова "Укргазвидобування".

"Питання, яке вже ставив, - скільки ще треба доказів нашим "чесним судам", щоб, нарешті, дозволити УГВ розірвати договори СД (спільної діяльності, - ред.)?", - додав Прохоренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в "Укргазвидобуванні" хочуть розірвати всі договори спільної діяльності.