ДФС заарештувала близько 2 млрд гривень майна "Укргазвидобування"

НовиниЕнергетика    05.07.2016 - 09:03
Фото: Прохоренко заявив про арешт близько 2 млрд грн майна "Украгздобычи"
Фото: Прохоренко заявив про арешт близько 2 млрд грн майна "Украгздобычи"

Це свіжий приклад неефективності та корумпованості попередніх керівників "Укргазвидобування"

Державна фіскальна служба заарештувала 1 млрд 802 млн гривень майна ПАТ "Укргазвидобування" в рахунок несплаченої ренти операторів спільної діяльності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління "Укргазвидобування" Олег Прохоренко.

Він зазначив, що тепер всім стане ясно, чому в лютому 2016 року "Укргазвидобування" подало в суд на розрив договорів спільної діяльності.


"1 млрд 802 мільйонів гривень - свіжий приклад неефективності та корумпованості попередніх керівників "Укргазвидобування". Їх крадіжки наздоганяють нас і через рік після початку трансформації УГВ ("Укргазвидобування", - ред.) з годівниці на сучасний видобувний бізнес", - заявив Прохоренко.

За його словами, це всього лише трохи менше річного бюджету такого українського міста як Черкаси.

"Якою квітучою і багатою могла б бути Україна. Достатньо було б просто не красти", - підкреслив голова "Укргазвидобування".

"Питання, яке вже ставив, - скільки ще треба доказів нашим "чесним судам", щоб, нарешті, дозволити УГВ розірвати договори СД (спільної діяльності, - ред.)?", - додав Прохоренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в "Укргазвидобуванні" хочуть розірвати всі договори спільної діяльності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Суд обрав запобіжний захід одинадцятому фігуранту "газової справи" ГФС повернула державі 104,5 млн гривень збитків від незаконного транзиту газу в червні 2016
On Top