Гецадзе звільнився з посади заступника голови Мін'юсту

Четвер 15 лютого 2018 12:42
Гецадзе звільнився з посади заступника голови Мін'юсту
Фото: Гія Гецадзе (facebook.com/zazakhazalia)

Гецадзе звільнився за власним бажанням

Кабінет міністрів України звільнив Гію Гецадзе з посади заступника міністра юстиції за власним бажанням. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті українського уряду.

"Звільнити Гецадзе Гію Гизойовича з посади заступника міністра юстиції України за власним бажанням", - йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, Гецадзе призначили заступником міністра юстиції України з питань боротьби з корупцією в січні 2015 року. Він координував і контролював діяльність відділу взаємодії з міжнародними і громадськими організаціями, кадрової комісії Міністерства юстиції України, комітету реформ.

Гецадзе є соратником екс-президента Грузії та лідера української партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі, якого на початку цього тижня видворили з України до Польщі. Після революції троянд 2003 року Гецадзе став першим заступником міністра юстиції Грузії. У 2003-2005 роках обіймав різні політичні посади в державних органах. У 2004 році був секретарем Вищої ради юстиції Грузії. У 2004-2005 роках також обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії, а в 2005-2006 роках був губернатором регіону Імеретія.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся