Німеччина візьме участь в модернізації української ГТС, - депутат Бундестагу

НовиниПЕК    06.08.2013 - 16:21

Представники ділових кіл Німеччини зацікавлені в євроінтеграції України і готові розширювати інвестиційні проекти в нашій країні. Зокрема мова йде про модернізацію газотранспортної системи України. Про це заявив Карл-Георг Вельман, член комітету з міжнародних справ Бундестагу, коментуючи підсумки нещодавнього візиту першого віце прем'єр-міністра України Сергія Арбузова до Німеччини.

"Хочу навести приклад: вже зараз на адресу відомого німецького концерну Ferrostaal надійшло замовлення взяти участь в організації модернізації української газотранспортної системи. Зараз цей концерн вже працює з українською інженерною компанією і в мене є підтвердження, що 50% від всього замовлення в рамках проекту буде виконуватися українськими підприємцями. А це означає додаткові робочі місця", - заявив Вельман.

Він додав, що представники німецького бізнесу зацікавлені у підписанні угоди про асоціацію Україна-ЄС та створення зони вільної торгівлі, оскільки це відкриє нові інвестиційні можливості, а також розширить сфери співпраці в індустріальній сфері.

"Україна має в своєму розпорядженні величезний промисловий потенціал, природний потенціал, має всі перспективи і хороші шанси перетворитися на процвітаючу країну, яка спочатку може стати асоційованим, а згодом і повноправним членом ЄС. Україна від цього тільки виграє. Ми розраховуємо на значне збільшення іноземних інвестицій у вашу економіку . Технологічна та економічна база України настільки потужні, що німецькі підприємці дуже швидко знайдуть у вас надійних партнерів, особливо в індустріальній сфері. А це означає підвищення добробуту українців, підвищення стандартів життя", - заявив депутат німецького Бундестагу.

Нагадаємо, 31 липня поточного року перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов відвідав Німеччину. У ході зустрічей з керівництвом країни його запевнили, що Україна може розраховувати на підтримку Німеччини в питанні підписання угоди про асоціацію з ЄС, а також відзначили значний прогрес у проведенні реформ на шляху євроінтеграції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top