ru ua

Німеччина почекає ефекту від переговорів з Путіним 2-3 тижні, - ЗМІ

Німеччина почекає ефекту від переговорів з Путіним 2-3 тижні, - ЗМІ
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер дав Москві близько 2-3 тижнів на те, щоб продемонструвати готовність допомогти у вирішенні української кризи на тлі введених Заходом санкцій.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер дав Москві близько 2-3 тижнів на те, щоб продемонструвати готовність допомогти у вирішенні української кризи на тлі введених Заходом санкцій. Про це повідомляє Reuters.

Штайнмайер - перший високопоставлений дипломат з Заходу, який прибув до Москви після оголошеного у вересні в Мінську перемир'я, яке, за висновками ОБСЄ через пару місяців, наказало довго жити.

Глава німецького Мзс зустрівся у вівторок пізно ввечері з російським лідером Володимиром Путіним. За словами міністра, Берлін "значною мірою інакше дивиться на події на Україні, ніж Путін".

"Ми як і раніше перебуваємо в ситуації, на жаль, коли ми далекі від стійкої деескалації конфлікту і ще далі - від політичного рішення", - сказав журналістам Штайнмайер.

Нагадаємо, 18 листопада Штайнмайер в Москві заявив, що для врегулювання конфлікту на Донбасі угоду повинні підписати військові.