У Німеччині виступають за вільне носіння зброї

НовиниСуспільство    21.08.2016 - 05:39
Фото: лідер німецької AfD Фрауке Петрі виступила за вільне носіння зброї
Фото: лідер німецької AfD Фрауке Петрі виступила за вільне носіння зброї

Лідер партії "Альтернатива для Німеччини" вважає, що кожен законослухняний громадянин повинен бути в змозі захистити себе

Лідер консервативної партії євроскептиків "Альтернатива для Німеччини" (AfD) Фрауке Петрі висловилася на підтримку вільного носіння громадянами ФРН зброї та спеціальних засобів самооборони після серії збройних нападів в країні в минулому місяці. Про це повідомляє Reuters.

"Все більше людей не почуваються в безпеці. Кожен законослухняний громадянин повинен бути в змозі захистити себе, свою сім'ю і друзів", - заявила Петрі.


"Всі ми знаємо, як багато часу минає, поки поліція може дістатися до місця події, особливо в малонаселених пунктах", - додала вона.

Раніше в цьому році Петрі викликала обурення, коли закликала дозволити поліцейським в Німеччині використовувати вогнепальну зброю проти нелегальних мігрантів.

Як зазначає агентство, партія AfD користується зростаючою підтримкою населення у Німеччині почасти через кризу з мігрантами.

Відзначимо, в Німеччині діє одна з найсуворіших у Європі систем контролю за обігом зброї.

Нагадаємо, у пункті пропуску "Краковець" на українсько-польському кордоні в суботу, 20 серпня, близько 11 години українські прикордонники знайшли в автомобілі громадянина Німеччини, який прямував у Польщу, гранату "Ф-1".

On Top