У Німеччині закликали притягнути сирійський уряд до відповідальності за хіматаки в Думі

У Німеччині закликали притягнути сирійський уряд до відповідальності за хіматаки в Думі
Фото: сирійські діти в госпіталі після хіматаки (syriadirect.org)

В результаті застосування токсичного газу в сирійському місті Дума загинули 70 осіб

В уряді Німеччини заявили, що сирійський уряд має бути притягнутий до відповідальності за смертельні хімічні атаки проти власного населення в Думі. Про це повідомляє ABC News.

Так, представник уряду Штеффен Зайберт заявив, що "дії режиму зневажені, вони нелюдські і порушують основні норми міжнародного гуманітарного права, і це не повинно залишатися безкарним".

Він також зазначив, що будучи одним з основних прихильників Сирії, Росія повинна припинити використовувати своє вето Ради безпеки ООН для блокування розслідування випадків застосування хімічної зброї.

Нагадаємо, в результаті застосування токсичного газу в сирійському місті Дума загинули 70 осіб. У свою чергу глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан назвав повідомлення про хімічну атаку на мирне населення в сирійському місті Дума "вкрай тривожними" і закликав до проведення екстреного засідання Ради Безпеки ООН.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся