У Німеччині пояснили присутність Суркова на зустрічі в нормандському форматі

НовиниПолітика    20.10.2016 - 05:28
Фото: помічник президента Росії Владислав Сурков перебуває під санкціями ЄС
Фото: помічник президента Росії Владислав Сурков перебуває під санкціями ЄС
Впродовж місяця глави МЗС "нормандської четвірки" проведуть ще одну зустріч, - Порошенко Путін підтвердив подальше розведення сил на Донбасі

По Суркову надійшов запит про надання винятку

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який перебуває під санкціями Європейського союзу, прибув на зустріч нормандському форматі в Берлін згідно з правилами ЄС. Про це заявив представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт, пише "Радіо Свобода".

За його словами, по Суркову надійшов запит про надання винятку.

У середу, 19 жовтня, під час зустрічі керівників Німеччини, України, Франції і Росії в Берліні, присвяченій врегулюванню на окупованій частині Донбасу, ЗМІ звернули увагу на те, що серед помічників головних учасників був і Владислав Сурков.

Після цього депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс попросила високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріку Могеріні прокоментувати присутність Суркова на переговорах у нормандському форматі.

Санкції Євросоюзу, зокрема, забороняють помічникові президента РФ в'їзд в країни-члени. Також режим санкцій прямо передбачає можливість виключення участі подсанкицонных у важливих міжнародних заходах.

Нагадаємо, учасники нормандських переговорів досягли домовленості про створення Дорожньої карти.

Читайте в розділі

В Італії почався референдум про внесення змін в Конституцію

В Узбекистані почалися вибори президента

Конгрес США проголосував за надання Україні 350 млн доларів військової допомоги

On Top