У Німеччині можуть звільнити військових, які вихваляють вермахт

Субота 20 травня 2017 20:46
У Німеччині можуть звільнити військових, які вихваляють вермахт
Фото: німецьку армію хочуть очистити від "нацистів"

Із відповідною ініціативою виступив Міністр юстиції Німеччини Хайко Маас

Міністр юстиції Німеччини Хайко Маас вважає, що військовослужбовців, які прославляють традиції вермахту (збройні сили нацистської Німеччини), слід звільняти з лав Бундесверу (збройні сили ФРН). Про це він заявив в інтерв'ю газеті Passauer Neue Presse.

"Із урахуванням німецької історії має бути ясно, що того, хто прославляє гітлерівський вермахт, взагалі годі шукати в Бундесвері. Герої діяли в опорі", - сказав Маас.

Водночас він попередив, що в світлі затримання передбачуваного правого екстреміста Франко А. не можна одиничний випадок переносити на всю армію.

"Ми в жодному разі не повинні покладати провину за дії однієї людини на десятки тисяч солдатів і цивільних осіб, які зразково несуть службу в Бундесвері", - наголосив німецький міністр.

Нагадаємо, 27 квітня стало відомо, що кадровий військовослужбовець німецької армії Франко А. протягом року видавав себе за біженця. Він дотримувався праворадикальних поглядів і, як припускає прокуратура, готував терористичний акт на території ФРН, міг мати спільників, у тому числі з лав Бундесверу. За однією з версій, він міг готувати напад на біженців.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся