Геращенко розповів подробиці загибелі Януковича-молодшого

НовиниНадзвичайні події    22.03.2015 - 23:12

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко розповів подробиці загибелі Віктора Януковича-молодшого. Про це він написав у своєму Facebook.

"За словами очевидців трагедії з якими говорив мій джерело, Віктор заїхав на лід c пристебнутим ременем, і коли машина накренилася на бік водія, втратив дорогоцінні секунди на те, щоб відстебнутися. У той же час за ці секунди водійські двері вже не могла бути відкрита, так як опинилася придавлений між мікроавтобусом і льодом", - написав Геращенко.

"Через кілька годин тіло Віктора Януковича, як повідомив мій джерело, спливло на поверхню ополонки, що судячи з усього говорить про те, що він зміг відстебнутися і залишити мікроавтобус, коли він йшов на дно, але йому не вистачило повітря для того, щоб вибратися на поверхню", - додав нардеп.

Суперечливі чутки про загибель Януковича-молодшого Геращенко пояснює тим, що спецслужби РФ доповіли про його загибель Путіну і чекали від нього реакції.

"Думаю, що обговорюють версію і представлять цю справу так, що це може бути замахом і там виявлена "Візитка Яроша", - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, раніше Геращенко і Царьов підтвердили загибель Януковича-молодшого.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top