Гепрокуратура підозрює екс-співробітників ПриватБанку у порушеннях на понад 137 млн гривень

Вівторок 16 травня 2017 13:05
Гепрокуратура підозрює екс-співробітників ПриватБанку у порушеннях на понад 137 млн гривень
Фото: ГПУ розслідує чергові махінації екс-співробітників Приватбанку

Менеджери, незважаючи на заборону, продовжували операції з пов'язаними з банком особами

Генеральна прокуратура підозрює екс-співробітників державного ПриватБанку у зловживанні службовим становищем, що спричинило нанесення банку понад 137 млн гривень збитку. Про це йдеться в постанові Печерського районного суду по справі N757/23154/17-до 14 травня.

Згідно з матеріалами суду, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні N42017000000000801 від 16 березня 2017 року слідчими ГПУ було встановлено, що колишні посадові особи ПриватБанку у порушення вимог чинного законодавства, діючи умисно та достовірно знаючи про існуючі заборони на проведення активних операцій з пов'язаними з банком особами, вчинили розтрату грошових коштів в особливо великих розмірах

Зокрема, слідством встановлено, що 15 грудня минулого року у ПриватБанк надійшло повідомлення від Національного банку України (НБУ) про те, що компанія Claresholm Marketing визнана пов'язаною з банком особою, операції з якими були заборонені регулятором ще у кінці лютого 2015 року.

Проте, незважаючи на цю заборону, посадові особи ПриватБанку 15 і 16 грудня 2016 року уклали з Claresholm Marketing кредитні договори, в результаті чого завдали фінустанові матеріальний збиток в особливо великих розмірах.

Крім того, 16 грудня ПриватБанк уклав договори з такими пов'язаними особами, як компанія "Іноземні інвестиції Новофарм" і СК "Інгосстрах".

На рахунки останньої були переведені понад 137 млн гривень в якості "індексованої винагороди".

Нагадаємо, ГПУ підозрює екс-керівництво ПриватБанку у махінаціях з кредитами на 373 млн гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся