Генпрокуратура: Телеканал АТН був відключений через проблеми з СЕС

Середа 05 жовтня 2011 07:56

На виконання доручення Президента України Віктора Януковича Генеральна прокуратура вивчила ситуацію довкола телеканалу АТН. Про це на засіданні Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів повідомив заступник генпрокурора України Віктор Занфіров. За його словами, телеканал зокрема мав неврегульовані проблеми з санітарно-епідеміологічною службою (СЕС) Харкова, передає пресс-служба Президента.

"Спірні питання мають вирішуватися, згідно чинного законодавства, суб'єктами господарювання в судовому порядку", - також сказав заступник генпрокурора.

Учасники робочої групи вирішили на своєму наступному засіданні в листопаді повернутися до розгляду ситуації довкола телеканалу АТН, запросивши до участі представників цього каналу та міської влади Харкова.

Нагадаємо, в Харкові були відключені від ефіру три телеканали - АТН, ТРК "А/ТВК", ТРК "Фора". АТН звернувся з відкритим листом до Президента з вимогою вплинути на владу Харкова, яка, на думку керівництва телеканалу, знищує незалежні ЗМІ. Президент доручив Кабміну та Генпрокуратурі з'ясувати, чи не були порушені права ЗМІ.

В свою чергу прес-служба Харківської облдержадміністрації вчора заявила, що Генпрокуратура підтвердила непричетність міської влади Харкова до відключення каналів. Повідомляється, що в листі генпрокурора Віктора Пшонки говориться про те, що "Опитані директор і 54 співробітники ТОВ "Телекомпанія АТН" повідомили, що надати будь-які документальні підтвердження неправомірної діяльності міської влади, у тому числі Харківського міського голови Кернеса або голови Харківської облдержадміністрації Добкіна, вони не можуть. За повідомленням Держкомтелерадіо України, конфлікт, який виник у зв'язку з припиненням мовлення телеканалу, підлягає вирішенню в судовому порядку. Враховуючи викладене, заходи реагування не застосовувалися".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся