ru ua

Генпрокуратура РФ визнала режисера Сєнцова громадянином України, - нардеп

Генпрокуратура РФ визнала режисера Сєнцова громадянином України, - нардеп
Генеральна прокуратура Росії визнала режисера Олега Сєнцова громадянином України.

Генеральна прокуратура Росії визнала режисера Олега Сєнцова громадянином України. Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на звернення народного депутата України Олександра Бригинця, передає його прес-служба.

"Генеральна прокуратура Російської Федерації визнала підозрюваних в тероризмі проти Росії українців Олега Сєнцова, Олексія Чірнія, Геннадія Афанасьєва, Олександр Кольченка громадянами України", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що суд вважає всіх чотирьох заарештованих громадянами Росії (тому, що вони як жителі Криму набули громадянство РФ автоматично, не написавши своєчасно заяву про відмову від російського громадянства), а тому відмовляється допускати до них українських дипломатів. Самі ж затримані стверджують, що є українцями та не набували громадянства РФ.

Нагадаємо, що український кінорежисер і сценарист Олег Сенцов був затриманий в Криму 11 травня 2014 р. правоохоронними органами РФ. Йому інкримінується підготовка терактів. 8 серпня Московський міський суд відхилив апеляцію на утримання Сенцова під вартою, а 24 жовтня продовжив йому арешт.