Генпрокуратура ініціювала перевірку "Буковеля"

Генеральна прокуратура України та Управління боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України почали перевірку факту придбання власниками гірськолижного курорту "Буковель" (Івано-Франківська обл.) приблизно 200 гектарів землі у 2008 р., повідомляє ВВС.

Згідно повідомленню, 10 вересня було затримано начальника управління Державного комітету із земельних ресурсів у Івано-Франківській області Юрія Добровольського, який свого часу був керівником "Буковеля" і стояв при його витоках. 8 вересня було проведено 12-годинний обшук в обласному управлінні комітету із земельних ресурсів, в ході якого була вилучена документація, та накладено арешт на деякі ділянки землі, які є власністю туристичного комплексу "Буковель".

Як повідомляється, слідство має претензії до процедури проведення аукціонів комітетом із земельних ресурсів. Зокрема, претензії стосуються придбання керівництвом "Буковеля" 200 гектарів землі у 2008 р., котрі, буцімто, були продані за заниженою ціною.

Генеральний директор туристичного комплексу Олександр Шевченко повідомив, що правоохоронці цікавилися "великим переліком документів щодо землевідведень на землі, де розташовано туркомплекс."

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся