Генінспекція буде в таємному режимі перевіряти сумлінність прокурорів, - Луценко  

НовиниПолітика    19.09.2016 - 18:41
Фото: Юрій Луценко
ГПУ просить суд дозволити проведення спецрозслідування щодо Богатирьової Луценко тримає на контролі 162 "резонансні справи"

Одним із головних завдань для себе Луценко назвав повернення довіри до правоохоронної системи

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Генеральна інспекція буде мати повноваження в рамках закону в таємному режимі перевіряти звернення про причетність будь-якого працівника прокуратури до корупційних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Крім того, голова відомства наголосив, що одним із головних завдань, які він поставив перед собою, є повернення довіри до правоохоронної системи.

"Для цього ми вперше розпочали таємну перевірку на доброчесність, і кожен громадянин України може зайти на сайт прокуратури, побачити податкову декларацію кожного працівника, починаючи з мене, і анкету доброчесності, де ми свідчимо, що не порушували ті умови, які можуть призвести до звільнення",- підкреслив Луценко.

Нагадаємо, раніше у Генеральній прокуратурі України завершили прийом документів від кандидатів на адміністративні посади, посади прокурорів і слідчих Генеральної інспекції ГПУ.

Читайте в розділі

Трамп пообіцяв підтримувати Польщу і працювати над зміцненням НАТО

Порошенко та Туск скоординували підходи щодо завершення ратифікації УА з Євросоюзом

РНБО схвалила збільшення фінансування силових відомств у 2016

On Top