У Генеральному штабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів

НовиниПолітика    14.01.2018 - 10:48
Фото: солдат ЗСУ (facebook.com/theministryofdefence.ua)
Фото: солдат ЗСУ (facebook.com/theministryofdefence.ua)

Тепер резервісти зможуть напряму надавати свої пропозиції до керівництва ЗСУ

У Генеральному штабі Збройних Сил України запрацювала Рада резервістів. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Зазначено, що в ЗСУ проходять службу в оперативному резерві понад 140 тисяч резервістів. Переважна їхня більшість - колишні мобілізовані з бойовим досвідом, яких після завершення терміну служби зарахували в оперативний резерв, що є обов’язковим під час особливого періоду.

За даними відомства, нині ведеться робота щодо переходу від обов’язкової служби у резерві до добровільної з підписанням контракту на службу у військовому резерві. З метою спільного опрацювання шляхів такого переходу при Генеральному штабі ЗСУ створили Раду резервістів Збройних Сил України.

"Наша мета - формування добровільного резерву з осіб, які за власним бажанням укладатимуть контракт із командиром своєї бригади, самостійно прибуватимуть на збори і виконуватимуть обов’язки у складі своєї частини", - зазначив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Михайло Щербіна.

Повідомляється, що сформували Раду резервістів, яка виконуватиме функції колективного дорадчого органу при Генеральному штабі, резервісти з бойових бригад усіх видів та окремих родів військ ЗСУ. Шляхом голосування було обрану голову, заступника та секретаря Ради. Також розпочато роботу з опрацювання відповідного Положення Ради, плану роботи на 2018 рік та законопроекту щодо соціальних пільг і гарантій резервістам за контрактом.

Очікується, що завдяки створенню цієї Ради резервісти зможуть напряму надавати свої пропозиції до керівництва ЗСУ, надати допомогу в опрацюванні законодавчих ініціатив.

У відомстві також підкреслили, що головне завдання Ради - організація взаємодії між резервістами та керівництвом Генштабу, надання допомоги щодо організації підготовки оперативного резерву ЗСУ. Передбачається, що в подальшому Рада резервістів буде збиратися щоквартально.

Нагадаємо, раніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко розповів про підготовку резервів ЗСУ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top