ru ua

General Motors випустить на вулиці міст таксі на автопілоті у 2019, - DW

General Motors випустить на вулиці міст таксі на автопілоті у 2019, - DW Фото: General Motors почне тестувати таксі на автопілоті (gm.com )

Концерн вже купила стартап-компанію для розробки систем керування авто

Американський автоконцерн General Motors (GM) заявив про намір вже у 2019 році почати тестування таксі на автоматичному управлінні. Про це пише німецьке видання Deutsche Welle.

Як повідомляє DW, на презентації для інвесторів представники автоконцерну відзначили, що намічений графік тестдрайва базується на нинішньому рівні технологічного прогресу і, можливо, що тест буде запущений і раніше.

Крім того, GM випередив своїх конкурентів у подібних проектах, оскільки ще в 2016 році концерн купив стартап-компанію Cruise Automation, яка займається розробкою систем безпілотного управління автомобілями, і в даний час тестує машини без водіїв в умовах вуличного руху.

Плани щодо створення самокерованих таксі є, крім General Motors, зокрема, у Daimler, Renault, а також у компанії Uber, надає послуги за викликом таксі.

Нагадаємо, згідно світового біржового індексу Dow Jones, General Motors в третьому кварталі отримала чистий збиток у розмірі 2,98 млрд доларів проти чистого прибутку роком раніше у 2,773 млрд доларів.