Гендиректором "ВКонтакте" призначений Борис Добродєєв

Генеральним директором компанії "ВКонтакте" призначений Борис Добродєєв.

Генеральним директором компанії "ВКонтакте" призначений Борис Добродєєв. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"В результаті операції, в ході якої Mail.Ru Group були консолідовані 100% акцій ВКонтакте, в компанії завершений тривав більше року акціонерний конфлікт. Його закінчення зробило можливим формування органів управління соціальної мережі
і здійснення кадрових призначень, які раніше пропонувалися Mail.Ru Group. Генеральним директором ТОВ "В Контакті" призначений Борис Добродєєв, фактично виконував повноваження Генерального директора з квітня цього року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Добродєєв прийшов у компанію в листопаді 2013 р., коли він зайняв позицію першого заступника генерального директора. Він буде керувати виробленням стратегії компанії, фінансовою та комерційною діяльністю "ВКонтакте".

Нагадаємо, 21 квітня 2014 р. генеральний директор соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров пішов у відставку зі свого поста. 16 вересня компанія Mail.ru Group оголосила про закриття угоди з викупу у фонду United Capital Partners (UCP) частки в 48,01% в капіталі VK.Com Limited (VK), що управляє соціальною мережею "ВКонтакте" за 1,47 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся