ua en ru

ДАІ найближчим часом поверне практику внесення в техпаспорт автомобіля двох осіб, що мають право на керування.

Державтоінспекція найближчим часом поверне практику внесення в техпаспорт автомобіля двох осіб, що мають право на керування. Про це РБК-Україна повідомила голова прес-служби Департаменту ДАІ МВС України Ніна Хмелевська.

"На сьогодні департамент ДАІ працює, щоб зняти обмеження по можливості внесення в технічний паспорт авто прізвища близького родича власника автомобіля", - сказала Н.Хмелевська.

Керівник прес-служби ДАІ також повідомила, що проект відповідної постанови уряду після узгодження з зацікавленими міністерствами і відомствами буде винесено на розгляд уряду на одному з найближчих засідань.

Нагадаємо, що до набрання чинності постанови уряду від 23 грудня 2009 р. діяла практика, коли власник авто міг внести в техпаспорт окрім себе ще одну особу - близького родича. Однак ця постанова скасувала таку практику, і на сьогодні, щоб довірити право керування автомобілем третій особі, власник повинен або оформити у нотаріуса довіреність, або на платній основі отримати в ДАІ тимчасовий реєстраційний талон.