ДАІ пропонує збільшити штрафи за ряд порушень правил дорожнього руху

У Державній автомобільній інспекції України (ДАІ) розробили законодавчі зміни, спрямовані на збільшення штрафів за ряд порушень правил дорожнього руху. Про це повідомляє радіо "Свобода".

"У цьому законопроекті пропонується збільшення штрафу за перевищення норм і стандартів тонування скла, несправності гальмівної і рульової систем від 340-425 грн до 510-680 грн. Також пропонується збільшити з 51-85 грн до 85-170 грн штраф за невикористання ременів безпеки. За установку і використання зовнішніх світлових приладів, не передбачених конструкцією автомобіля, пропонується стягувати замість 420-510 грн 510-595 грн", - повідомив начальник Центру безпеки дорожнього руху ДАІ МВС України Сергій Будник.

За його словами, ступінь тонування автомобіля, несправність керма або гальм не буде перевіряти інспектор ДАІ, а буде здійснюватися за допомогою спеціальних приладів, які є в інспекції.

Крім того, Будник підкреслив, що в ДАІ вважають за необхідне запровадити систему накопичення штрафних балів для порушників ПДР. Він зазначив, що такий законопроект був внесений у Верховну Раду, але народні депутати відхилили його.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся