ua en ru

Французькі компанії зацікавлені у приватизації в Україні, - посол

12:19 15.11.2016 Вт
1 мин
Вони також готові інвестувати в галузі охорони навколишнього середовища та енергоефективності
Французькі компанії зацікавлені у приватизації в Україні, - посол Фото: Ізабель Дюмон

Французькі компанії виявляють інтерес до приватизації українських державних підприємств. Про це заявила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон інтерв'ю РБК-Україна.

"Вони зацікавлені в приватизації. Але важливо, щоб приватизація проходила на прозорому конкурсі", - підкреслила Дюмон.

Крім того, за її словами, французькі підприємства зацікавлені інвестувати в українську сферу охорони навколишнього середовища та енергоефективності.

"Є різні проекти, які залежать від волі української влади. Французька компанія Engie (енергетична компанія, займається постачаннями газу і електрики. 35,7% акцій належить уряду Франції, - ред.) підписала договір з українською стороною, і це великий прогрес. Це дуже важливо і технічно і символічно, що така велика міжнародна компанія виходить на ринок України", - зазначила Дюмон.

Нагадаємо, Ізабель Дюмон також розповіла, що черговість виконання мінських угод поки не визначена.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: